Tatuaż wiewiórka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz wiewiórke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z wiewiórką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż wiewiórka

Tatuaże z motywem zwierzęcym są jednym z najpopularniejszych motywów tatuaży.


Każde zwierzę ma szczególne znaczenie, które może obejmować cechy charakteru człowieka. Znaczenie można dopasować do stylu życia, hobby i nie tylko. Jakie więc jest znaczenie tatuażu wiewiórki? Cóż, rozważmy bardziej szczegółowo.

Tatuaż wiewiórka

Symbolika
tatuażu wiewiórki

Wiele takich tatuaży jest stosowanych jako odzwierciedlenie znaku zodiaku oraz ulubionego zwierza, z którym dana osoba się kojarzy.


Co przekazuje tatuaż z wiewiórką?

Osoba, która wybrała taki tatuaż ze względu na swoje cechy ma zbyt szybkie tempo życia i rzuca się w wir wydarzeń. Istnieje przysłowie, które brzmi „jak wiewiórka w kole”. To mówi o niestrudzeniu, ruchu do przodu, niepokoju. Wiewiórka jest sprytna i szybka, dlatego jej szkic będzie nosił te same cechy zwierzęcia, które prowadzi taki tryb życia.

W życiu codziennym wiewiórka pokazuje zręczność i niestrudzoność, więc może charakteryzować właściciela takiego tatuazu jako kogoś, kto szuka rozwiązań z każdej sytuacji.

Ponadto symbol wiewiórki oznacza poświęcenie i ciągłe dążeniu do celu. Brązowo-pomarańczowy kolor zwierzęcia mówi o żarliwości i intensywnym myśleniu.

Tatuaż wiewiórka
Tatuaż wiewiórka

Tatuaż
wiewziórka dla kobiet

Często tatuaż przedstawiający wiewiórkę wybierają wesołe i aktywne dziewczyny, które nie przepuszczą żadnego wydarzenia.


Tatuaż może być mały i zdobić nadgarstek, gdzie będzie dość widoczny, przyciągając wzrok przyjaciół i znajomych. Zwierzę będzie ozdobą zabawnej dziewczyny, która słusznie jest uważana za duszę towarzystwa.

Rozmiar tatuażu zależy bezpośrednio od wybranego obszaru na ciele oraz preferencji samego klienta. Dla bardziej większych tatuaży może to być biodro: na przykład fragmenty lasu wykonane jako tło, inne zwierzęta lub przedmioty. Paleta kolorów obrazu może być dowolna, aby urozmaicić pracę. Kolor futra tego małego zwierzaka można zmienić na inny:

  • Kolor włosów właścicielki tatuażu.
  • Ulubiony odcień.
  • Czarno-biała wersja tatuażu.Tatuaż z motywem zwierzęcym najczęściej jest wybierany przez klientów, aby podkreślić ich wyrafinowanie.

Praca może być mniej zauważalna, jeśli nakładać ją na obszary ciała, które lekko jest ukryć pod ubraniem: brzuch, plecy, podudzia. Wzór można również ozdobić dowolnym napisem i czcionką wybieraną przez samego klienta bezpośrednio w salonie. W każdym razie, bez względu na to, jaki otrzymamy wynik końcowy, tatuaż będzie miał takie samo znaczenie jak i klasyczny.

Tatuaż wiewiórka

Tatuaż dla mężczyzn

Chociaż wiewiórka jest bardziej popularna wśród osób płci żeńskiej, tatuaż z jej wizerunkiem można nałożyć na męskie ciało.


Jest możliwość nadać projektowi bardziej męskie cechy lub zmienić jego barwy, co sprawi, że tatuaż będzie brutalny i stylowy.

Jeśli spodobał Ci się szkic tatuażu wiewiórki, powinieneś znaleźć najbardziej odpowiedni dla twojej osobowości. Temat wyboru szkicu jest dość obszerny, co pozwala każdej osobie wybrać coś swojego. Jeśli pomysł powstał, ale nie został przeniesiony na papier, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy. Pomożemy Ci również wybrać wzór, który najlepiej odpowiada Twoim życzeniom i podkreśla Twój styl.

Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców