Szkicy tatuażu "Lettering" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy lettering

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z letteringiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkicy tatuażu "Lettering"

Sztuka tatuażu rozwija się więcej z każdym dniem, obrazy na ciele są bardzo popularne wśród osób w różnym wieku.


Jeśli wcześniej, patrząc na rysunek, można było wyjaśnić do którego plemienia dana osoba jest „przywiązana”, kim jest dla społeczeństwa i czym się zajmuję , dzisiaj tatuaż jest raczej sposobem na wyróżnienie się, wykazanie swojej osobowości.

Dzisiaj bardzo łatwo jest wyróżnić się z tłumu za pomocą tatuażu, ponieważ w sferze tatuażu istnieje wiele stylów, każdy może wybrać tatuaż dla siebie. Jednym z najpopularniejszych stylów, który jest równie popularny wśród facetów i kobiet, jest styl lettering.

Szkice „lettering” to napisy z unikalną kombinacją znaków alfabetycznych. Opiszemy bardziej szczegółowo: lettering jest artystycznym tatuażem w postaci napisu utworzonego przy użyciu różnych czcionek. Ten tatuaż wygląda bardzo ciekawe, atrakcyjnie i niecodziennie.

Szkicy tatuażu "Lettering"

Napisy - tatuaż dla
dziewczyn lub facetów?

Wiele osób uważa, że napisy odnoszą się do tatuażu typu kobiecego, ale jednak jest to błędną opinią.


Ze względu na rozmaitość czcionek napisy wyglądają spektakularnie nie tylko na kobiecie, ale także na męskim ciele. Kobiety wybierają bardziej wyrafinowane, cienkie czcionki. Mężczyźni wolą bardziej bezczelne, brutalne szkice napisów.

Tatuaże z napisami są również popularne wśród gwiazd show-biznesu. Znana hollywoodzka aktorka Angelina Jolie ozdobiła swoje ciało wieloma różnymi napisami, w różnych językach, różnymi czcionkami.

Na plecach Jamesa Hetfielda - wokalisty legendarnego zespołu „Metallica” znajduje się tatuaż w stylu lettering.

Napisy - tatuaż dla dziewczyn lub facetów?
Napisy - tatuaż dla dziewczyn lub facetów?
Napisy - tatuaż dla dziewczyn lub facetów?

Wybór tekstu do
tatuażu w stylu lettering

Najczęściej, wybierając tekst do tatuażu, osoba bierze ulubioną frazę z wiersza, książki, filmu lub piosenki.


Przy wyborze frazy ważne jest, aby wybrać nie to, co brzmi pięknie, ale co ma znaczenie semantyczne, ważne dla tej osoby. W przeciwnym razie tatuaż będzie wyglądał absurdalnie.Warto również zauważyć, że należy zachować ostrożność z wyrażeniami w języku obcym: angielskim, francuskim, chińskim lub japońskim. Przede wszystkim trzeba wiedzieć dokładne tłumaczenie wybranego zdania, aby nie wyglądać głupio póżniej.

Ważne jest również, aby tłumaczenie wyrażało to znaczenie, które było w języku oryginalnym.Jednym z najbardziej popularnych tatuaż są napisy w języku łacińskim.

Na przykład powszechnie znane wyrażenie „Veni, vidi, vici” jest często spotykane przez wszystkich, i oznacza ono „Przyszedłem, zobaczyłem, wygrałem”. Wybierając zdanie do tatuażu, czas wybrać dla niego również styl.

Jeśli sam nie możesz zdecydować, które interpretacje stylu będą pasować do napisu, skonsultuj się z mistrzem.

Wybór tekstu do tatuażu w stylu lettering
Wybór tekstu do tatuażu w stylu lettering

Jakie są zalety
tatuażu w stylu lettering?

Główną zaletą tatuażu lettering jest to, że obrazy wygląda spektakularnie na każdej części ciała.


Dla niej nie musisz wybierać specjalnego miejsca, biorąc pod uwagę budowę ciała, grę mięśni i tak dalej.W tym stylu nie ma granic; w jednym wyrażeniu możesz łączyć dowolną liczbę czcionek. W rezultacie otrzymasz unikalny tatuaż, który będzie ozdobą na ciele.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.