Tatuaż pitbull - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz pitbula?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z pitbulem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż pitbull

Tatuaż pitbull ma różne znaczenia.


Z jednej strony rasa ta uważana jest za agresywną, a źle wychowany pies może stanowić poważne zagrożenie nawet dla swojego właściciela. Natomiast z drugiej strony pies jest przyjacielem i obrońcą człowieka. Z reguły ludzie decydujące się na podobne tatuaże są z nimi związane, więc motyw pitbulla nie jest wyjątkiem.

Szkic tatuażu pitbulla może oznaczać ciepłe uczucia wobec tej rasy psów. Często klienci tatuują obraz psa, aby uwiecznić swojego ukochanego zwierzaka na swoim ciele. W tym przypadku może to być realistyczny portret czworonożnego przyjaciela, abstrakcyjny obraz psa lub tatuaż w dowolnym preferowanym stylu. Jeśli obok psa znajdują się dwie daty, najprawdopodobniej w ten sposób właściciel uwiecznił pamięć o zmarłym przyjacielu.

Tatuaż pitbull
Tatuaż pitbull
Tatuaż pitbull

Oprócz powyższego znaczenia tatuaż z psem tej rasy mówi nie koniecznie o samym psie, ale o cechach jego charakteru.


Jedną z popularnych interpretacji tatuażu pitbulla jest niebezpieczeństwo i wybuchowa natura osoby noszącej obraz psa. Dobrze wychowany pies jest doskonałym obrońcą i przyjacielem swojego właściciela, ale mimo to bardzo często rasa kojarzy się z agresją. Na tej podstawie osoba demonstruje całemu światu swoją agresję, gniew, okrucieństwo i bezwzględność.

Warto też pamiętać, że znaczenie tatuażu zależy od samej idei. Jeśli przedstawiony pies jest spokojny, na tle kwiatów lub trawy, taki obraz mówi o miłości do zwierząt. Jeśli pies jest wykonany w agresywnej wersji, a jego pysk jest z wyszczerzonymi zębami lub okrutnym spojrzeniem, taki obraz mówi o niebezpieczeństwu osoby.

Tatuaż pitbull

Podstawowe
znaczenia tatuażu

Tatuaż ma kilka znaczeń.


Rasa ta będzie doskonałym przyjacielem, towarzyszem życia, dobrym obrońcą, jednak ma też agresywny wygląd i charakter. Wspólną cechą pitbulla w tych dwóch przypadkach jest silna kondycja sylwetki.

Często taki tatuaż jest tatuowany na ciele mężczyzn, żeby zademonstrować w ten sposób swoją siłę, doskonałą sprawność fizyczną i twardy charakter.

  • Tatuaż z motywem pitbulla może mówić o przywiązaniu człowieka do tej rasy psów.
  • Agresja jest kolejnym znaczeniem przekazywanym poprzez rysunek na ciele.

Tatuaż pitbull
Tatuaż pitbull
Tatuaż pitbull

Opcje wykonania

Na ciele można przedstawić całą sylwetkę psa lub wyłącznie jego głowę.


W drugim przypadku nacisk kładziony jest na wzrok i pysk psa, które wyrażają spokój lub agresywną postawę. Z reguły zwierzę jest przedstawiane z przyciętymi uszami i głębokimi zmarszczkami.

Rzadko, ale wciąż istnieją kreskówkowe wersje pitbulla. W tym przypadku wzór mówi o dobroci człowieka, jego miłości do świata zwierząt i o spokojnym charakterze.

Pitbull to wszechstronny tatuaż, który wygląda równie pięknie na męskim i kobiecym ciele. Męską wersję tatuażu wyróżnia agresja psa, często z zakrwawionym pyskiem i obrożą z kolcami.

Wizerunek tej rasy psa na kobiecym ciele ma mniej agresywny charakter. Zwykle jest to pies przyjazny, o wesołym usposobieniu. Tło tatuażu może zawierać kilka barw, może być uzupełnione różnymi kwiatami, motylami i tak dalej.

Wybierając tatuaż pitbulla, człowiek demonstruje przede wszystkim swoją siłę fizyczną, charakter i umiejętność zadbania o sobie i swoich bliskich. Dlatego szkic pitbulla mówi o najważniejszym znaczeniu - o potężnej ochronie przed wszystkim, co złe.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.