Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz łódź?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z łódzią?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż łódka

Łodzie, statki, szkunery i galery są popularnymi motywami tatuaży, a różnorodność ich znaczeń pozwala wybierać spośród wielu opcji tatuaży. Rozważmy więc je poniżej.

tatuaż łódka
tatuaż łódka

Symbolika łódki w tattoo

Łódka tatuowana na skórze klienta to zamiłowanie do przygody i awanturnictwa, które towarzyszą mu na każdym kroku.

Zwykle jest to osoba aktywna, uwielbia szukać ciekawych wydarzeń, podróżować, aby pamiętać każdy przeżyty dzień. Łódź można wykonać na otwartych obszarach skóry, aby pokazać swoją pasję innym oraz podkreślić miłość do ciekawych tatuaży.

Łódka oznacza romantyczność osoby. W końcu, co może być bardziej romantycznego niż wspólny spacer małą łódką? Ta odległość od całego świata dwojga ludzi zostanie podkreślona tatuażem z tym motywem. Samą łódkę można wykonać na falach oceanu, co będzie symbolizować miłość i szczęście. Można też przedstawić dwie osoby, które wspólnie odbywają tę podróż.

Sama łódź na morzu wskazuje na samotność człowieka, jego oderwanie od świata. Szkic łodzi z taką interpretacją jest odpowiedni dla introwertyków i miłośników samotności.

tatuaż łódka
tatuaż łódka
tatuaż łódka

Łódka jest symbolem wolności.

Umożliwia człowiekowi oderwanie się od wszystkiego, co doczesne i wyruszenie w podróż. Łódź pomaga uciec od problemów, zgiełku miasta. Wyobraź sobie relaks nad cichą rzeką, z dala od miasta i hałasu. Pozwala to uporządkować myśli w głowie oraz czyny. Wolność od innych, od narzucania problemów to credo wielu osób, dla których taki tatuaż będzie niezwykle odpowiedni.

Zmiany w życiu również przychodzą wraz z łódką, gdy przechodzisz od jednego trybu życia do drugiego, zmieniając wszystko. Łódź jest wiernym towarzyszem każdej osoby, która chce zmian w swoim życiu. Ponadto oznacza lekkość i siłę umysłu.

Nietrwałość jest kolejnym znaczeniem łódki. Skoro sama łódka na wodzie trochę się kołysze, to osoba w niej będzie zachowywać się podobnie: to rozmyślanie nad czymś, niezdecydowanie, zmiana decyzji. Osoba z tym tatuażem zwykle jest marzycielska i zamyślona.

Posuwanie się naprzód jest jeszcze jednym znaczeniem tego staku wodnego. Łódka pozwala poruszać się po powierzchni wody, trzymając równowagę w wodzie nawet podczas burzy. Dla skupionych i aspirujących osób szkic łodzi będzie najbardziej odpowiedni. Ta jednostka pływająca unosząca się na wodzie wskaże zarówno gorliwość, jak i nieodparty charakter osoby.

Łódka w formie tatuażu odpowiada artystom i poetom, a także marzycielom, którzy wkładają swoją energię w wykonanie każdej czynności. Romantyczne nastawienie daje im siłę i inspirację do robienia postępów we wszystkich twórczych chwilach. A ponieważ łódź jest symbolem romantyczności, jej motyw przewodni jest idealny dla twórców.

Żeglarze to także kategoria osób, które są klientami salonów tatuażu. Ze względu na przeżyte chwile człowiek chce utrwalić w pamięci wszystkie wspomnienia swoich morskich przygód, uosabiając je w jednym tatuażu.

tatuaż łódka
tatuaż łódka

Lokalizacja tatuażu

Ponieważ łódka oglądana z góry jest często owalna, a z profilu jej kształt jest wydłużony, będzie on dobrze dopasowany do ramion i nóg.

Oznacza to, że możesz umieścić szkic na obszarze barku lub przedramienia aż do dłoni. Można też wykorzystać obszar kostki, uda lub podudzia. Małe łódeczki zwykle są tatuowane na palcach - taka praca będzie prosta i dyskretna, ale zarazem ciekawa.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są zakochani w tym tatuażu z własnych powodów: dla dziewczyn częściej jest to romantyka i wolność, podczas gdy dla chłopaków jest to raczej samotność i ruch do przodu. Sama łódź może się różnić w zależności od szkicu i stylu tatuażu, niemniej jednak znaczenie jej nadane będzie zależało tylko od klienta. Wielkość i kolorystyka pracy będzie jedynie dopełnieniem obrazu, nie zmieniając w żaden sposób jego sensu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców