Szkice tatuażu ślimak - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz ślimak?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z ślimakiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu ślimak

Tatuaż z wizerunkiem ślimaka jest nakładany na ciało niezwykle rzadko.


Ten obraz jest pozbawiony należytej uwagi, ale na próżno, ponieważ szkic tatuażu ślimaka ma wiele znaczeń. Od dawna obraz ślimaka jest uważany za pozytywny symbol, a dom, w którym żyje mięczak, symbolizuje rodzaj ochrony. We współczesnym świecie ślimak charakteryzuje się powolnością i obojętnością.

Szkice tatuażu ślimak

Ogólne znaczenie tatuażu ślimaka

Ten tatuaż ma wiele cech, z którymi należy się zapoznać przed nałożeniem. Najbardziej podstawowe z nich:

 • Rozwój;
 • Ruch do przodu, aktywność;
 • Mądrość;
 • Świadome myślenie.Ślimak jest silnym amuletem ze względu na swoją zbroję. Dla dziewcząt tatuaż ślimaka oznacza spokój, a nawet zapomnienie. Często właściciele takiego tatuażu nigdzie się nie spieszą i cieszą się życiem. Również tatuaż ślimaka dla dziewcząt ma inną interpretację, która podkreśla jej pragnienie rozwoju duchowego, stwarzając wokół siebie komfortowe warunki. Główne cechy ślimaka dla dziewcząt:

 • Miłość do natury;
 • Tkliwość;
 • Kobiecość;
 • Podejrzliwość.Dla mężczyzn tatuaż ślimaka symbolizuje determinację w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji, właściciele takiego tatuażu wyróżniają się wytrwałością, ale jednocześnie spokojnym, odmierzonym charakterem. Mężczyźni, którzy mają ślimaka przedstawionego na ciele, zawsze osiągają swoje cele i nie boją się problemów życiowych. Najbardziej podstawowe cechy tatuażu szkicu ślimaka dla mężczyzn:

 • Wstrzemięźliwość;
 • Roztropność;
 • Upór.
Szkice tatuażu ślimak
Szkice tatuażu ślimak
Szkice tatuażu ślimak

Oznaczenie symbolu ślimaka w różnych narodach świata

Wśród ludów Afryki ślimak jest uważany za pomyślny znak, który przynosi ludziom dobrobyt i płodność.

Wśród Egipcjan ślimak był symbolem księżyca, wynika to z faktu, że jego rogi na ciele ślimaka stale znikają, a następnie pojawiają się ponownie. Znalezienie pustej muszli ślimaka uznano za dobry znak. Zwyczajem jest dbanie o nie, w końcu uważa się, że zapewni im długie lata życia, młodość i dobrobyt.

Dla kobiet w ciąży takie znalezisko uznano za dobry znak, który zapowiadał jej łatwy poród.

We Włoszech ludzie wierzą, że pojawienie się ślimaka w domu zapewni im dobre samopoczucie i zrozumienie, a także komfort i spokój.

Szkice tatuażu ślimak

Miejsca na wizerunek ślimaka na ciele

Aby nałożyć wizerunek ślimaka na ciało, stosuje się wiele stylów i technik aplikacji.

Najważniejsze z nich to: New School, biomechanika, akwarela.

Często szkic tatuażu ślimaka jest uzupełniany różnymi elementami i rysunkami, tworząc cały obraz. Do tego tatuażu idealne są takie szczegóły, jak kwiaty, liście, często zamiast muszli tatuażyści przedstawiają mały dom.

Najczęściej tatuaże ślimaków są przedstawiane w jasnych kolorach, ale nierzadko można zobaczyć tatuaż w czerni i bieli. Również popularny szkic ślimaka w gatunku kreskówek, dzięki czemu tatuaż jest jeszcze jaśniejszy i bardziej atrakcyjny.

Aby wyróżnić się z tłumu, tatuaż można wykonać na bardziej otwartej części ciała, może to być: ręka, ramię lub przedramię, noga, szyja. Różnorodność wyboru tatuażu ślimaka jest bardzo duża, wszystko zależy od twoich życzeń, a nasi mistrzowie pomogą Ci stworzyć unikalny szkic ślimaka.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.