Szkice tatuażu: bambus - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Bambusa?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Bambusem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu: bambus

Kultura Wschodu jest niezwykła i tajemnicza, co przyciąga wielu ludzi na całym świecie.


Legendy wschodnie są pełne tajemnic i bajeczności, a ich mądre legendy są tak głębokie, że nie wszyscy ludzie Zachodu są w stanie je w pełni zrozumieć. To przyciąga coraz większe zainteresowanie zrozumieniem tej ekscytującej kultury. Zainteresowanie krajami Wschodu pojawia się również w branży tatuażu, w której znajduje się wiele szkiców o tematyce orientalnej.

Wśród wielu popularnych szkiców z tematyką wschodu bardzo popularny jest bambus, którego rysowanie niesie pozytywną energię. Najczęściej taki obraz można zobaczyć na plecach, choć nie jest to jedyne miejsce na taki tatuaż. Bambus również dobrze wygląda na nogach czy dłoniach, nie ma specjalnych granic w miejscach na ten tatuaż.

Bambus jest wyjątkowy, ponieważ roślina ta rośnie dość szybko i pozostaje zielona przez cały rok. Rośnie w krajach Azji Południowo-Wschodniej. Co kryje się w tej niesamowitej roślinie, tak popularnej w branży tatuażu? O tym opowiemy w tym artykule.

Szkice tatuażu: bambus

Znaczenie
tatuażu bambusa

Jednym z wielu znaczeń tatuażu bambusa jest chęć rozwoju, ta interpretacja wynika z faktu, że roślina stale i szybko rośnie.


Taki obraz na ciele człowieka ujawnia w nim takie cechy charakteru, jak samorozwój, spokój i pragnienie wiedzy.

Szkic tatuażu bambusu jest często uosobieniem piękna, w tej wersji oznaczenie to ujawnia się w pełni w postaci małego tatuażu na ciele kobiety.

Ciekawostka - z reguły roślina zaczyna kwitnąć zimą, na tej podstawie taki obraz często wybierają osoby urodzone zimą.

Wytrwałość i hart duchu to kolejne określenie tatuażu bambusa. Ta interpretacja wynika z faktu, że nawet pod wpływem silnych wiatrów roślina pozostaje niezniszczalna. Gdy tylko wiatr znika, łodyga bambusa znów się unosi do góry. Na tej podstawie tatuaż może służyć jako dobra zachęta dla osoby, aby nie ugiąć się pod trudnościami, ale przezwyciężyć je i udać się do celu.

Znaczenie tatuażu bambusa
Znaczenie tatuażu bambusa
Znaczenie tatuażu bambusa

Gamma kolorów

Kolor rośliny wpływa również na znaczenie tatuażu z bambusem:

  • Zielona roślina - dążenie do rozwoju;
  • Biały bambus - ma dwie znaczenia, jednocześnie oznacza życie i śmierć, zdradę lub odwrotnie, czystość intencji;
  • Czerwona roślina - znak życia, ognia, pasji i piękna;
  • Niebieski kolor bambusa mówi o spokoju człowieka, który zawsze ma chłodny rozsądek.Często można spotkać szkic bambusa z dźwigiem lub jaskółką. Ptaki również przekazują swoje przesłanie tatuażowi. Tatuaż żurawia z bambusem oznacza długość życia i szczęście. Jaskółka z tą rośliną uosabia oddanie, często najlepsi przyjaciele lub zakochana para wybiera taki tatuaż.

Znaczenie tatuażu bambusa

Opierając się na powyższym, szkic tatuażu bambusa może mieć następujące znaczenia:

  • Optymizm życiowy;
  • Znak powodzenia i talizman na szczęście ;
  • Prawda wiedzy duchowej;
  • Szlachetność, czystość intencji;
  • Spokojny rozsądek;
  • Umiejętność znajdowania kompromisów. W branży tatuażu artystycznego istnieje wiele różnych szkiców, z których każdy przepełniony jest specjalną energią i mnóstwom znaczeń. Wybierając obraz do tatuażu, przede wszystkim musisz zrozumieć, co sam chcesz umieścić w nim, ponieważ to odgrywa ważną rolę w jego znaczeniu. Wybierając szkic bambusa, wprowadzisz do swojego życia równowagę i spokój, a także uzyskasz oryginalny talizman, który przyniesie szczęście na całe życie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców