Tatuaż kompas - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Kompas?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Kompasem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kompas

Znaczenie tatuażu kompas jest tak różnorodne, że warto go dokładnie przestudiować przed nałożeniem na skórę.


Aby to zrobić, najpierw musisz przeczytać nasz artykuł.

Sam kompas jest niezbędnym akcesorium dla żeglarzy, żołnierzy, podróżników, turystów i wielu innych osób. Wskazuje kierunek ruchu, nie pozwalając zbłądzić. Prostota jego działania jest fascynująca, biorąc pod uwagę jego konieczność. Przedmiot ten został wymyślony w czasach, gdy nie było samolotów ani samochodów, ponadto nadal pozostaje tę samą prostą i elementarną rzeczą, składającą się tylko z kilku części.

Kształt kompasu jest okrągły, z wyjątkiem określonych modeli. Może mieć różne rozmiary i średnice, a także zawierać inne niezbędne czujniki, dzięki którym poczujesz się bardziej komfortowo setki kilometrów od cywilizacji. Istnieją kompasy nadgarstkowe i pokładowe, żeglarskie i kieszonkowe. Ale znaczenie pozostaje takie samo - możliwość ustalania trasy do wyznaczonego celu i odnajdywania drogi prawie w każdym zakątku świata.

Kompas
Kompas

Symbolika
kompasu w tattoo

Kompas symbolizuje równowagę, ponieważ główną cechą tego akcesorium jest właśnie to, że aby otrzymać dokładne informacje, kompas musi idealnie leżeć w dłoni lub na równej powierzchni.

Równowaga pozwala zachowywać spokój, podejmować wyważone decyzje, nie zaniedbując szczegółów jakiegokolwiek problemu. Równowaga wskaże cechę charakteru człowieka, która wczesniej nie była zauważalna dla innych.

Pewność – w końcu to posiadanie kompasu pozwala osiągnąć pewność i spokój wewnętrzny. Jeśli wiesz, dokąd się udać, ścieżka będzie łatwiejsza i spokojnie dotrzesz do pożądanego punktu. Pewność wyboru, ścieżki życiowej, zawodu itd. jest wskaźnikiem pewności siebie i dojrzałości. O takiej osobie można powiedzieć: „wie, czego chce”. Co więcej, dąży do swojego celu.

Celowość lub skupienie. Ta cecha będzie dobrą pomocą w biznesie, a jeśli uogólnić, to na całej ścieżce życiowej. Właściciel tatuażu z kompasem jest osobą pewną swoich działań, która wie w jakim kierunku ma się poruszać. Właśnie to urządzenie wskazuje cel podróży, dlatego osoba, która wybrała sobie ten szkic do tatuażu, będzie dobrym pomocnikiem w rozwiązywaniu wszelkich sytuacji. Może być też nauczycielem wskazującym dzieciom początek ścieżki życiowej.

Lojalność jest kolejną cechą tego wzoru. Tak więc osoba z takim tatuażem nabiera znaczenia, które obejmuje wierność. Może to być lojalność wobec firmy, ludzi, preferencji lub poglądów na życie.

Ponadto nie wykluczamy, że tatuaż z kompasem wybiorą ci, którzy lubią podróżować, poszukiwać przygód, często się poruszać. To samo dotyczy żeglarzy, odkrywców i naukowców. Wszyscy używają podobnych urządzeń, które ostatecznie pełni rolę kompasu. Tatuaż może być wykonany w starym stylu marynistycznym lub może być nowoczesnym urządzeniem. Akcesorium na ciele może być niewielkich rozmiarów, o zwartej średnicy, powtarzając oryginał. W zależności od lokalizacji tattoo dobierany jest również jego rozmiar.

Kompas nie ma wielu kolorów, więc będzie to monochromatyczny rysunek z dodawaniem czerwieni w formie strzałki na środku. Możesz też dodać dowolne elementy do swojej ​​pracy:

  • Statek, jeśli pociąga Cię motyw morski.
  • Prerie, które zapraszają do przeżycia przygody.
  • Lasy i góry, gdzie kompas będzie Ci wiernym przyjacielem.Jeśli klient jest zainteresowany jaskrawym obrazem, można wykonać rysunek w dowolnej wersji. Dlatego należy przejrzeć jak najwięcej przykładów wykonanych prac na ciele, aby dopasować najbardziej odpowiedni dla siebie wzór. To od Ciebie zależy, czy będzie to rysunek płaski czy trójwymiarowy, a nasi specjaliści z przyjemnością wytatuują go zgodnie z Twoimi preferencjami.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.