fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Szkolenie z makijażu permanentnego w Olsztynie.

Makijaż permanentny to niezwykle popularna usługa w branży kosmetycznej wśród dziewczyn i kobiet. Nie jest to zaskakujące, ponieważ każda dziewczyna marzy o trwałym i pięknym makijażu, którego nie trzeba korygować i robić codziennie. Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz czas potrzebny na wykonanie makijażu, zaoszczędzisz pieniądze na kosmetyki oraz będziesz się czuć pewnie w każdym miejscu.

Usługa ma dużo innych zalet - makijaż permanentny pomoże ukryć jakieś wady, takie jak znamiona, łysienie brwi, asymetria kącików oczu czy ust itp. Ponadto makijaż permanentny pomoże ukryć blizny i ślady po oparzeniach lub operacjach. Makijaż tego typu nie zmywa się wodą, dlatego po skorzystaniu z takiej usługi będziesz cieszyć się makijażem przez długi czas. Nawet warunki pogodowe, takie jak deszcz, wiatr czy upał, nie wpłyną na twój wygląd. Dla tego że popyt na usługi makijażu permanentnego tylko rośnie, pojawia się zapotrzebowanie na doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli chcesz opanować umiejętność tego zawodu, weź udział w szkoleniu z makijażu permanentnego w salonie tatuażu VeAn w Olsztynie.

Program szkoleniowy.

VeAn to wielka sieć salonów tatuażu, rozrobiliśmy unikalny program szkoleniowy dotyczący makijaży permanentnego w Olsztynie. Po ukończeniu kursu gwarantujemy widoczne efekty i jako potwierdzenie ukończenia kursu - specjalny certyfikat. Dodatkowo, po ukończeniu szkolenia, jest możliwość otrzymania pomocy w znalezieniu miejsca do pracy. Kursy przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści z makijażu permanentnego którzy mają duże doświadczenie. Pomogą Ci zrozumieć podstawy wykonania makijażu, a także wszystkie zawiłości procedury. W trakcie szkolenia zdobędziesz umiejętności niezbędne dla stworzenia bezpiecznego i wysokiej jakości makijażu permanentnego.

W trakcie szkolenia salon tatuażu Vean zapewnia nowoczesnym sprzętem, wysokiej jakości narzędziami oraz atestowanymi pigmentami, preparatami i materiałami. Dzięki temu poznasz na żywo cały sprzęt i będziesz mogła doskonalić swoje umiejętności na praktyce.

Specjalny format zajęć pozwoli na szybkie i efektywne budowanie relacji między nauczycielem a uczniem. Ułatwi rozumienie też kompetentny, przystępny styl podawania informacji dla uczniów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia ujawnimy mocne strony każdego i pomożemy w ich rozwoju.

Szkolenie z makijażu permanentnego w studio tatuażu Vean w Olsztynie odbywa się następująco:

 • student zapoznaje się z gabinetem, jego wyposażeniem i różnymi narzędziami do wszystkich rodzajów makijażu permanentnego ; 
 • student próbuje prasować z narzędziami z różnych firm; 
 • uczę się rozpoznawać różne środki sterylizacji, ich rodzaje i klasyfikacji; 
 • analizuje różne materiały i preparaty, wyznacza ich działania; 
 • bada kolory; 
 • uczę się rozpoznawać rożne kształty twarzy, strukturę budowy twarzy, oraz typy skóry; 
 • pracuje z pigmentami; 
 • praktyczne zajęcia z opanowania konturowania i cieniowania; 
 • opanowanie płynnego przejścia; 
 • sposoby tworzenia 3D makijażu; 
 • wykonywanie makijażu permanentnego na modelach; 
 • wykonanie pracy dyplomowej; 
 • uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. 

Ponadto odbywają się zajęcia dla studentów z psychologii. Ten aspekt jest również bardzo ważny, ponieważ specjalista musi umieć poprawnie i skutecznie budować dialog z klientem, doradzać w trakcie zabiegu oraz umieć stworzyć przyjazną atmosferę podczas sesji. Szybkie rozwiązywanie konfliktowych sytuacji to duży plus w reputacji specjalisty.

Jeśli chcesz zostać specjalista z makijażu permanentnego w Olsztynie, skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn, i będziesz mieć gwarancję opanowania umiejętności wykonywania wysokiej jakości i bezpiecznego makijażu permanentnego.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE 

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 5 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 5 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały