fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Tatuaż w Olsztynie

Obszar tatuażu artystycznego nie wątpliwie uważa się za najpopularniejszy i najbardziej pożądany zabieg w modyfikacji ciała. W obraz na swoim ciele każdy wciela swój unikalny koncept, niektórzy robią to żeby wyróżnić się i w ten sposób dopełnić swój styl. Przez długie lata swojego istnienia sztuka tatuażu uzbierała mnóstwo wzorów które odzwierciedlają różne przedmioty i czynności. Człowiek, który ma chęć do zrobienia sobie obrazu na ciele, posiada możliwość wybrać dla siebie idealnie pasujący motyw. Im więcej, artyści nie stoją na miejscu i kontynuują tworzenie nowych arcydzieł w swojej dziedzinie. 

Jeżeli macie ochotę na zrobienie sobie tatuażu w Olsztynie, studio VeAn jest tym miejscem, gdzie oprócz usług wysokiej jakości, także zapewnią Wam spędzenie czasu w dobrym klimacie.

VeAn - gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Usługę tatuowania w Olsztynie wykonują tylko i wyłącznie specjaliści z doświadczeniem. Oni pracują we wszystkich stylach, rodzajach i technikach tatuowania. Unikalny, piękny obraz może być wykonany na dowolnej części ciała, w dowolnym rozmiarze i kolorze. Wzór jest bardzo skomplikowany w realizacji? Dla artystów studia VeAn to nie będzie problemem. Najbardziej popularne wzory w obszarze tatuowania:

 • Ludzie 
 • Zwierzęta 
 • Owady 
 • Ptaki 
 • Przyroda 
 • Ornamenty 
 • Abstrakcje 
 • Figury geometryczne 
 • Obrazki z kreskówek, komiksów 
 • Kwiaty 
 • Owoce, warzywa i dużo innego 

Macie możliwość zapoznać się z portfolio każdego tatuatora i sprawdzić jego profesjonalizm. Zabieg jest prowadzony za pomocą nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu z wykorzystaniem oryginalnych certyfikowanych pigmentów. W przypadku kiedy zabieg może być bolesny, tatuator zaproponuje znieczulenie, które posiada certyfikaty jakości i jest skuteczne. Dbamy o to, aby pod czas przebywania w naszym studio, zapewnić Wam największy komfort.

Gabinety są umeblowane w taki sposób aby stworzyć idealne warunki dla wykonywania zabiegu tatuowania. Znajdują się w nich specjalne krzesła i łóżka, które można transformować dla wygodnej pracy z miejscami trudno dostępnymi. Po każdym takim zabiegu na krzesłach jest wymieniana folia, a ich powierzchnia jest obrabiana płynem do dezynfekcji.

W celu zapewnienia wszystkich norm higieny i bezpieczeństwa przy wykonaniu zabiegu w gabinetach przeprowadzane są następne czynności: 

 • regularne sprzątania, sterylizacja całego sprzętu; 
 • dezynfekcja instrumentów bezpośrednio przy kliencie; 
 • dezynfekcja wszystkich jednorazowych materiałów, także w obecności klienta ( ich rozpakowywanie też odbywa się przy kliencie);
 • tatuator pracuje w jednorazowych rękawiczkach, które regularnie zmienia

Darmowa konsultacja

Pod czas wizyty do naszego studia dla każdego klienta należy się darmowa konsultacja, w procesie której może on wybrać artystę i go poznać. Artysta zaprezentuje swoje portfolio, poda ceny. Jeżeli klient będzie miał problem z dobraniem wzoru, tatuator z przyjemnością pomoże wybrać idealną opcję, biorąc pod uwagę twoje życzenia. Ważnym etapem jest poznanie przeciwskazań i rekomendacji co do pielęgnacji po zabiegu.

Obecnie zrobić tatuaż w Olsztynie jest bardzo łatwo, wystarczy przyjść na wizytę do studia tatuażu VeAn i wykonać bezpieczny, wysokiej jakości zabieg z tatuowania.

1
2
6
7
3
8
4
5

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE 

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 93.34% - 20 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 89.09% - 20 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 20 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 28 votes
Świetnie

96%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały