fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Szkolenie z tatuażu w Olsztynie.

Jeszcze z dawna wiele narodów mieli dużo różnych sposobów ozdabiania i modyfikowania swojego ciała. Rysunki na ciele zarówno dawno, jak i teraz, mają szczególne znaczenie, one mogą służyć jako przypomnienie o kimś lub o czymś, być oznaczeniem przynależności do grupy osób lub po prostu ozdobą. Obecnie wiele osób robią tatuaże na swoim ciele, ponieważ tatuaże budują w nas poczucie władzy, kontroli nad swoim ciałem, a ponad wszystko, odzwierciedlają nasze “JA” – czyli poczucie tego, jacy i kim jesteśmy, co jest dla nas ważne i jak chcemy być odbierani przez otoczenie. Niezależnie od celu, w jakim ludzie umieszczają obrazy na ciele, potwierdza to jeden fakt - sztuka tatuażu jest bardzo popularna. Dlatego wiele osób myśli o opanowaniu zawodu tatuatora. Jeśli chcesz szkolić się z tatuażu w Olsztynie, skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn.

Szkolenie w studio tatuażu Vean w Olsztynie jest bardzo szybkie i efektywne. Program szkolenia obejmuje naukę od podstaw, a także analizę wszystkich szczegółów zawodu oraz rozwój umiejętności. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych tatuatorów, którzy pomogą Ci zrozumieć wszystkie zalety pracy.

Dzięki szkoleniu będziemy mogli zidentyfikować i rozwijać twoje mocne strony, a po ukończeniu programu szkoleniowego będziesz mógł samodzielne robić tatuaże wysokiej jakości.

Dlaczego warto wybrać szkolenie od VeAn Tattoo w Olsztynie?

Aby pomóc Ci zostać profesjonalnym tatuatorem, VeAn stwarza idealne warunki i zapewnia cały potrzebny sprzęt i narzędzia. Szkolenia prowadzą tatuatory z wieloletnim doświadczeniem.

Program szkolenia obejmuje: 

 • dostęp do unikalnego programu szkoleniowego stworzonego przez świadczonych tatuatorów; 
 • praca z klientem i indywidualne podejście do każdego; 
 • wiedza o różnych stylach, technikach i rodzajach tatuażu; 
 • historia tatuażu; 
 • specyfika pracy z klientami; 
 • przygotowanie stanowiska zabiegowego; 
 • środki dezynfekcji i sterylizacji; 
 • zalecenia po zabiegowe; 
 • szkolenia praktyczne na sztucznej skórze; 
 • szkolenia praktyczne na modelkach; 
 • otrzymanie certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia i kwalifikacje; 
 • możliwość zatrudnienia.

Certyfikaty wydane przez studio tatuażu VeAn to gwarancja zatrudnienia.

Wiedza dodatkowa.

Sztuka tatuowania to nie tylko wiedza o tym, jak robić tatuaże. Procedura wykonywania tatuaży jest dość długa, umiejętność komunikowania się z klientem i tworzenia komfortowych warunków podczas sesji jest integralną częścią zawodu tatuatora. Szkolenie w studio tatuażu Vean w Olsztynie obejmuje również zajęcia z psychologii. Po tych zajęciach będziesz mógł szybko znaleźć wzajemne zrozumienie z każdym klientem i znaleźć podejście do każdej osoby. W razie potrzeby będziesz w stanie taktownie dostosować pomysły klienta bez tworzenia sytuacji konfliktowych. Tak samo ważne jest zachowanie zdrowia klienta. Salon tatuażu VeAn nauczy Cię przestrzegania wszystkich zasad i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Dowiesz się wszystko o wymogach sanepidu, środkach do sterylizacji, ich klasyfikacji i sposobach użycia. Nasi tatuatory nauczą Cię, jak skutecznie zdezynfekować stanowisko, wysterylizować maszynkę i utrzymać pomieszczenie w czystości. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i kompetentnych tatuatorów jest ogromne. Jeśli chcesz opanować tę sztukę, zapraszamy na szkolenia z tatuażu w salonie tatuażu VeAn w Olsztynie.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE 

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 6 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 6 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 5 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 6 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały