fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie.

Wykonanie makijażu permanentnego to usługa kosmetyczna, która teraz jest uważana za jedną z najpopularniejszych wśród dziewczyn i kobiet. I to nie dziwnie, ponieważ każdy chce wyglądać pięknie w każdych warunkach, a ta usługa pomoże to urzeczywistnić. Z pomocą makijażu permanentnego dziewczyny mogą znacznie zaoszczędzić czas, ponieważ nie będą już musiały go tracić na malowanie. Dodatkowo usługa zrobienia makijażu permanentnego pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, które musisz wydawać na zakup kosmetyków.

Pomimo wszystkich zalet tej usługi, są tacy, którzy chcą usunąć tatuaż ze swojej twarzy. Przyczyny tego mogą być różne: chcesz zmienić kolor lub nie podoba Ci się rezultat. Jeśli chcesz skorzystać z usługi usuwania makijażu permanentnego w Olsztynie, najlepszym miejscem do tego jest salon tatuażu VeAn.

Przeprowadzenie zabiegu.

Istnieją różne sposoby usuwania pigmentu ze skóry, ale nie wszystkie zapewniają doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo klienta. Salon tatuażu VeAn wybrał najbardziej efektywną i najbezpieczniejszą opcję. Usługa usuwania makijażu permanentnego wykonywana jest za pomocą sprzętu laserowego. Używanie sprzętu laserowego gwarantuje usunięcie makijażu permanentnego o dowolnym kolorze i rozmiarze, niszczy pigmenty dowolnej jakości i głębokości. Ponadto ta metoda nie szkodzi skórze. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie.

Sesja usuwania tatuażu przeprowadzana jest w gabinecie wyposażonym w specjalny sprzęt laserowy. Zawiera również wszystkie niezbędne narzędzia i materiały wysokiej jakości. W studio przestrzegane są wszystkie przepisy bezpieczeństwa i normy sanitarne, a także wymogi sanepidu. Gabinet jest regularnie czyszczony, dezynfekuje się cały sprzęt i powierzchnie, sterylizują się narzędzia, a niezbędne materiały są jednorazowe. Specjalista pracuje w jednorazowych rękawiczkach, zmieniając je z każdym klientem lub częściej, jeśli jest w tym potrzeba.

Jak działa sprzęt laserowy?

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób:

  1. Wiązka jest kierowana na tatuaż, w tym momencie ustawia się długość fali i głębokość ją penetracji;
  2. Po wniknięciu w skórę wiązka działa na cząsteczki pigmentu i niszczy je;
  3. Pozostały pigment jest usuwany ze skóry przez układ limfatyczny. 

Zasada usuwania makijażu permanentnego jest prawie taka sama, jak i tatuażu, ale trochy się różnią. Podczas sesji usuwania makijażu permanentnego u nas w studio stosują specjalne środki znieczulające.

Jest to konieczne, ponieważ takie obszary jak usta, powieki, brwi są bardzo wrażliwe, dlatego procedura usuwania może być bolesną i nieprzyjemną.

Całkowite usunięcie pigmentu ze skóry zajmie około czterech comiesięcznych sesji. Jednej sesji na pewno nie wystarczy, ponieważ pigment nie jest umieszczony na tej samej głębokości. Dlatego jest usuwany warstwa po warstwie.

Po zabiegu

Po usunięciu pigmentu rozpoczyna się okres rehabilitacji, który trwa około dwóch tygodni. Na leczonym obszarze pojawiają się strupki, których w żadnym wypadku nie należy odrywać czy drapać, ponieważ w tym miejscu mogą powstać blizny. Skórki same odpadają po trzech - czterech dniach.

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, przed wyjściem na ulice zaleca się nałożenie kremu z filtrem przeciwsłonecznym. W okresie rekonwalescencji po zabiegu nie wolno pić alkoholu, odwiedzać łaźni, saun, basenów i otwartych zbiorników wody. Zalecane jest, aby w okresie rehabilitacji i gojenia nie uprawiać sportu. Jakość wykonanej procedury zależy nie tylko od osoby, która dokonywała zabieg, ale także od Ciebie i twoich działań. Dlatego postępuj zgodnie z zaleceniami specjalisty i bądź piękna i zdrowa!

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE 

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 5 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 5 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały