Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie. - VeAn Poland
m. Olsztyn
Tadeusza Kościuszki 13
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Olsztyn Atestowany

Paweł Turek

  • Tattoo
  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Olsztyn Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Kristina Tsyhanova

  • Tattoo
  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie.

Wykonanie makijażu permanentnego to usługa kosmetyczna, która teraz jest uważana za jedną z najpopularniejszych wśród dziewczyn i kobiet.


I to nie dziwnie, ponieważ każdy chce wyglądać pięknie w każdych warunkach, a ta usługa pomoże to urzeczywistnić. Z pomocą makijażu permanentnego dziewczyny mogą znacznie zaoszczędzić czas, ponieważ nie będą już musiały go tracić na malowanie. Dodatkowo usługa zrobienia makijażu permanentnego pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, które musisz wydawać na zakup kosmetyków.

Pomimo wszystkich zalet tej usługi, są tacy, którzy chcą usunąć tatuaż ze swojej twarzy. Przyczyny tego mogą być różne: chcesz zmienić kolor lub nie podoba Ci się rezultat. Jeśli chcesz skorzystać z usługi usuwania makijażu permanentnego w Olsztynie, najlepszym miejscem do tego jest salon tatuażu VeAn.

Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie.

Przeprowadzenie zabiegu.

Istnieją różne sposoby usuwania pigmentu ze skóry, ale nie wszystkie zapewniają doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo klienta.


Salon tatuażu VeAn wybrał najbardziej efektywną i najbezpieczniejszą opcję. Usługa usuwania makijażu permanentnego wykonywana jest za pomocą sprzętu laserowego. Używanie sprzętu laserowego gwarantuje usunięcie makijażu permanentnego o dowolnym kolorze i rozmiarze, niszczy pigmenty dowolnej jakości i głębokości. Ponadto ta metoda nie szkodzi skórze. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie.

Sesja usuwania tatuażu przeprowadzana jest w gabinecie wyposażonym w specjalny sprzęt laserowy. Zawiera również wszystkie niezbędne narzędzia i materiały wysokiej jakości. W studio przestrzegane są wszystkie przepisy bezpieczeństwa i normy sanitarne, a także wymogi sanepidu. Gabinet jest regularnie czyszczony, dezynfekuje się cały sprzęt i powierzchnie, sterylizują się narzędzia, a niezbędne materiały są jednorazowe. Specjalista pracuje w jednorazowych rękawiczkach, zmieniając je z każdym klientem lub częściej, jeśli jest w tym potrzeba.

Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie.
Usuwanie makijażu permanentnego w Olsztynie.

Jak działa sprzęt laserowy?

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób:

  • Wiązka jest kierowana na tatuaż, w tym momencie ustawia się długość fali i głębokość ją penetracji;
  • Po wniknięciu w skórę wiązka działa na cząsteczki pigmentu i niszczy je;
  • Pozostały pigment jest usuwany ze skóry przez układ limfatyczny. Zasada usuwania makijażu permanentnego jest prawie taka sama, jak i tatuażu, ale trochy się różnią. Podczas sesji usuwania makijażu permanentnego u nas w studio stosują specjalne środki znieczulające.

Jest to konieczne, ponieważ takie obszary jak usta, powieki, brwi są bardzo wrażliwe, dlatego procedura usuwania może być bolesną i nieprzyjemną.

Całkowite usunięcie pigmentu ze skóry zajmie około czterech comiesięcznych sesji. Jednej sesji na pewno nie wystarczy, ponieważ pigment nie jest umieszczony na tej samej głębokości. Dlatego jest usuwany warstwa po warstwie.

Po zabiegu

Po usunięciu pigmentu rozpoczyna się okres rehabilitacji, który trwa około dwóch tygodni.


Na leczonym obszarze pojawiają się strupki, których w żadnym wypadku nie należy odrywać czy drapać, ponieważ w tym miejscu mogą powstać blizny. Skórki same odpadają po trzech - czterech dniach.

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, przed wyjściem na ulice zaleca się nałożenie kremu z filtrem przeciwsłonecznym. W okresie rekonwalescencji po zabiegu nie wolno pić alkoholu, odwiedzać łaźni, saun, basenów i otwartych zbiorników wody. Zalecane jest, aby w okresie rehabilitacji i gojenia nie uprawiać sportu. Jakość wykonanej procedury zależy nie tylko od osoby, która dokonywała zabieg, ale także od Ciebie i twoich działań. Dlatego postępuj zgodnie z zaleceniami specjalisty i bądź piękna i zdrowa!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.