fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Szkolenie z piercingu w Olsztynie.

Piercing jest dość powszechną usługą polegającą na ozdabianiu ciała kolczykiem. Jest niesamowicie popularna wśród ludzi niezależnie od płci i wieku. Wszyscy są przyzwyczajeni do przekłuwania uszu lub nosa, ale istnieje wiele różnych opcji przekłuć, o których niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy. Od przekłuwania sutków do przekłuwanie powiek lub głowy, modyfikacje ciała tego typu są również popularne, ale nie wszyscy to rozumieją. Dlaczego ludzie ozdabiają swoje ciała kolczykami? Może to być ze względów estetycznych, podążanie za modą i trendami, pokazania swojego niepowtarzalnego stylu, wyróżnienia się z tłumu. Ze względu na popularność usług piercingu, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych piercerów do ich wykonania. Zawód piercera jest uważany za prestiżowy i opłacalny. Ponadto możesz stworzyć dla siebie elastyczny grafik pracy. Jeśli myślisz o opanowaniu tego zawodu, zapraszamy na szkolenia z piercingu w salonie tatuażu VeAn w Olsztynie.

Dlaczego VeAn?

Szkolenie z piercingu w salonie tatuażu VeAn to gwarancja, że poznasz wszystkie szczegóły zawodu i dostaniesz dużo wiedzy z piercingu. Szkolenia prowadzą doświadczone piercerki, którze najpierw dają teoretyczną wiedzę, a później uczą zastosowywać wszystko na praktyce. W trakcie szkolenia poznasz wszystkie zawiłości zawodu i nauczysz się robić wszystkie bezpieczne rodzaje piercingu.

Kursy z piercingu w salonie tatuażu VeAn to:

  • szkolenie w zakresie wykonywania wszystkich bezpiecznych rodzajów przekłuwania; 
  • unikalny program szkoleniowy spełniający standardy akademickie; ... 
  • doświadczone piercery; 
  • indywidualny format zajęć; 
  • zapewnienie w trakcie szkolenia nowoczesnym sprzętem i narzędziami wysokiej jakości; 
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzające kwalifikacje piercera po ukończeniu kursu; 
  • pomoc w znalezieniu pracy.

Co obejmuje program szkoleniowy?

Szkolenie z piercingu w Olsztynie składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, podczas których studenci otrzymują całą niezbędną wiedzę o przebiegu procedury. W trakcie szkolenia uczeń zapoznaje się z gabinetem i jego wyposażeniem, sprzętem i narzędziami, a także materiałami do zabiegu. W celu zachowania bezpiecznych i sterylnych warunków studenci zapoznają się ze środkami sterylizacyjnymi i sposobem ich stosowania. Również się zapoznają, dlaczego są różne rozmiary igieł do wykonywania różnych przekłuć, kiedy lepiej użyć jaką igle, a także rodzaje kolczyków, materiały, z których zrobieni oraz metody ich mocowania. Budowa anatomiczna ludzkiego ciała jest ważną częścią treningu, na którą zwracają szczególną uwagę. Studenty uczą się technik przekłuwania różnych części ciała i metod ich leczenia. Zajęcia z psychologii odbywają się również w celu nabycia umiejętności komunikowania się z klientem i skutecznego rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Po ukończeniu szkolenia studenci przystępują do egzaminów i otrzymują certyfikat. Doświadczeni i wykwalifikowani piercery zawsze będą poszukiwani wśród prestiżowych salonów i ich klientów. Dlatego, jeśli decydujesz się opanować nowy zawód dla siebie, to salon tatuażu VeAn w Olsztynie jest najlepszym miejscem na spełnienie marzeń.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE 

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 6 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 5 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały