fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Olsztyn, Ul. Tadeusza Kościuszki 13

t. +48 788 923 111

od 11-00 do 20-00


  

Makijaż permanentny w Olsztynie

Każda przedstawicielka pięknej płci marzy świetnie wyglądać w każdym wypadku, niezależnie od pogody i miejsca. Stały makijaż, który nie rozmazywa się i nie trzeba go poprawiać, może się wydawać utopią. Ale większość dziewczyn i kobiet już oceniły przewagę makijażu permanentnego i więcej nie martwią się o kosmetyce. Popularność tej usługi rośnie corocznie. Stałe barwniki, wprowadzące pod skórę, pozwalają chronić stałość i świerześć brwi, warg, podkreślić oczy. Nowe tendencje i metody tatuażu pozwalają każdą kobiecie znałeźć odpowiednią decyzję. Stały makijaż w Olsztynie także cieszy się wielkim zainteresowaniem, a usługami kwalifikowanych i doświadczonych majstrów można skorzystać się w studio tatuażu VeAn.

Współczesne barwniki i mistrzowstwo specjalistów pozwalają zrobić makijaż permanentny tak samo jasnym jak maksymalnie naturalnym. A efekt będzie trwał nie jeden rok.

Gwarancja jakości

Zabieg makijażu permanentnego w Olsztynie w studio VeAn – to wysoka jakość świadczenia usług, komfortowe i bezpieczne warunki, trwały rezultat, który będzie Państwo cieszył. W naszym studio pracują wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zabiegów makijażu trwałego. Profecjonalne gabinety są wyposażone po współczesnnemu. Zabiegi prowadzają się wykorzystując barwników markowych i jakościowo sterylnego narzędzia. To wszystko gwarantuje najleprzy rezultat.

Wszyskie majstry mają dyplomy, podtwierdzające ich kwalifikacje. Oni zwiększają poziom swojej kwalifikacji i uczą się u najleprzych specjalistów świata. Będąc profesjonalistami swojej sprawy, tworzą prawdziwe majstersztyki. Oprócz tego, ciągły rozwój pozwala iść noga w nogę ze współczesnymi tendencjami. To wszystko robi się dlatego, żeby cieszyć każdego naszego klienta, który skorzystał się uslugą makijażu permanentnego w Olsztynie.

Będąc naszym klientem, Państwo otrzyma konsultację za darmo, podczas której: 

 • Ocenić warunki naszych gabinetów 
 • Zapoznać się z majstrem 
 • Obejrzeć go portfolio 
 • Zapoznać się z cenami za usługi 
 • Otrzymać informacje o zabiegu, ograniczeniach podczas zabiegu, polecenia do pielęgniacji po zabiegu. 
 • Możecie opowidzieć majstru swoje życzenia i oczekiwania wobec rezultatu. 
 • Majst poleci, jak zrobić lepiej albo pomoże wybrać krzałt i kolor pod Państwa twarz
 • Bezpieczny zabieg

  Makijaż permanentny w Olsztynie w studio tatuażu VeAn wykonuje się we współcześnie wyposażonym gabinecie z wykożystaniem jakościowego narzędzia i materiałów. Najważniejsze dla naczych majstrów – zdrowie i wygoda klientów. W tym celu przeprowadzają się regularne sprzątania, cały sprzęt i narzędzia obrabiają się dezynfektorami. Majstr pracuje tylko w rękawiczkach, a dostęp do gabinetu jest dozwolony tylko w pokrowcach na buty. Jednorazowe narzędzia i wydawane materiały otwirają się i dezynfekują tylko w obecności klienta.

  Ze względu na ten fakt, że makijaż permanentny wykonują na dosyć wrażliwych strefach, zabieg może być obolały. Właśnie dlatego majster proponuje jakościowe i efektywne środki dla znieczulania obrabianej działki, zawczasu upewniwszy się, że klient nie ma alergii na szczególne komponenty.

  Makijaż permanentny w Olsztynie, w stuio tatuażu VeAn – to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do naszego studio i będą Państwo mogli osobiście się przekonać, że mamy dość wysoki poziom kwalifikacju naszych majstrów.

  1
  2
  3
  4
  7
  8
  5
  6

  JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

  Коммерческие

  JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 87.5% - 8 votes
  Świetnie
  SERWIS I OBSŁUGA: 90% - 10 votes
  Świetnie
  LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 10 votes
  Świetnie
  ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 6 votes
  Świetnie

  94%

  общий рейтинг

  Nasze usługi

  Nasze usługi

  Korzystne rozdziały