Makijaż permanentny w Olsztynie - VeAn Poland
m. Olsztyn
Tadeusza Kościuszki 13
Data otwarcia: 5 kwietnia 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Olsztyn Atestowany

Paweł Turek

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Olsztyn Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Kristina Tsyhanova

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Olsztynie

Każda przedstawicielka pięknej płci marzy świetnie wyglądać w każdym wypadku, niezależnie od pogody i miejsca.


Stały makijaż, który nie rozmazywa się i nie trzeba go poprawiać, może się wydawać utopią. Ale większość dziewczyn i kobiet już oceniły przewagę makijażu permanentnego i więcej nie martwią się o kosmetyce. Popularność tej usługi rośnie corocznie. Stałe barwniki, wprowadzące pod skórę, pozwalają chronić stałość i świerześć brwi, warg, podkreślić oczy. Nowe tendencje i metody tatuażu pozwalają każdą kobiecie znałeźć odpowiednią decyzję. Stały makijaż w Olsztynie także cieszy się wielkim zainteresowaniem, a usługami kwalifikowanych i doświadczonych majstrów można skorzystać się w studio tatuażu VeAn.

Współczesne barwniki i mistrzowstwo specjalistów pozwalają zrobić makijaż permanentny tak samo jasnym jak maksymalnie naturalnym. A efekt będzie trwał nie jeden rok.

Makijaż permanentny w Olsztynie

Gwarancja jakości

Zabieg makijażu permanentnego w Olsztynie w studio VeAn – to wysoka jakość świadczenia usług, komfortowe i bezpieczne warunki, trwały rezultat, który będzie Państwo cieszył.


W naszym studio pracują wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zabiegów makijażu trwałego. Profecjonalne gabinety są wyposażone po współczesnnemu. Zabiegi prowadzają się wykorzystując barwników markowych i jakościowo sterylnego narzędzia. To wszystko gwarantuje najleprzy rezultat.

Wszyskie majstry mają dyplomy, podtwierdzające ich kwalifikacje. Oni zwiększają poziom swojej kwalifikacji i uczą się u najleprzych specjalistów świata. Będąc profesjonalistami swojej sprawy, tworzą prawdziwe majstersztyki. Oprócz tego, ciągły rozwój pozwala iść noga w nogę ze współczesnymi tendencjami. To wszystko robi się dlatego, żeby cieszyć każdego naszego klienta, który skorzystał się uslugą makijażu permanentnego w Olsztynie.

Będąc naszym klientem, Państwo otrzyma konsultację za darmo, podczas której: 

 • Ocenić warunki naszych gabinetów 
 • Zapoznać się z majstrem 
 • Obejrzeć go portfolio 
 • Zapoznać się z cenami za usługi 
 • Otrzymać informacje o zabiegu, ograniczeniach podczas zabiegu, polecenia do pielęgniacji po zabiegu. 
 • Możecie opowidzieć majstru swoje życzenia i oczekiwania wobec rezultatu. 
 • Majst poleci, jak zrobić lepiej albo pomoże wybrać krzałt i kolor pod Państwa twarz
Makijaż permanentny w Olsztynie
Makijaż permanentny w Olsztynie

Bezpieczny zabieg

Makijaż permanentny w Olsztynie w studio tatuażu VeAn wykonuje się we współcześnie wyposażonym gabinecie z wykożystaniem jakościowego narzędzia i materiałów.


Najważniejsze dla naczych majstrów – zdrowie i wygoda klientów. W tym celu przeprowadzają się regularne sprzątania, cały sprzęt i narzędzia obrabiają się dezynfektorami. Majstr pracuje tylko w rękawiczkach, a dostęp do gabinetu jest dozwolony tylko w pokrowcach na buty. Jednorazowe narzędzia i wydawane materiały otwirają się i dezynfekują tylko w obecności klienta.

Ze względu na ten fakt, że makijaż permanentny wykonują na dosyć wrażliwych strefach, zabieg może być obolały. Właśnie dlatego majster proponuje jakościowe i efektywne środki dla znieczulania obrabianej działki, zawczasu upewniwszy się, że klient nie ma alergii na szczególne komponenty.

Makijaż permanentny w Olsztynie, w stuio tatuażu VeAn – to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do naszego studio i będą Państwo mogli osobiście się przekonać, że mamy dość wysoki poziom kwalifikacju naszych majstrów.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.