Usuwanie tatuażu w Olsztynie - VeAn Poland
m. Olsztyn
Tadeusza Kościuszki 13
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Olsztyn Atestowany

Paweł Turek

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Olsztyn Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Kristina Tsyhanova

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Olsztynie.

Sztuka tatuażu jest niezwykle popularna i każdego dnia zyskuje nowych fanów.


Wiele osób ozdabia swoje ciało różnymi wzorami, ale usuwanie laserowe też teraz staje się coraz bardziej dostępnym i popularnym, a powody, dla których osoby chcą usunąć tatuaż ze swojego ciała, są różne. Jednym po prostu się nudzi, inni robią ze względu na wymogi w pracy lub po prostu tatuaż już nie odpowiada i nie podoba się. Zdarza się również tak, że efekt pracy tatuatora nie spełnił oczekiwań. Jeśli decydujesz się usunąć tatuaż, musisz odpowiedzialne wybrać specjalistę, który będzie to robić. On musi mieć kwalifikacje i doświadczenie. Lepiej będzie, jeśli najpierw go poznasz, zobaczysz opinie, wyjaśnisz wszystkie szczegóły przebiegania procedury.

Usunięcie laserowe w salonie tatuażu VeAn w Olsztynie gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i pełne bezpieczeństwo zabiegu. Specjaliści salonu mają duże doświadczenie i wiele zadowolonych klientów. W salonie przestrzegane są wszelkie standardy, zasady sterylności i wymogi sanepidu, ponieważ dla nas ważna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale także zdrowie klienta. Zabieg usuwania tatuażu przeprowadzany jest w specjalnie wyposażonym gabinecie, przy użyciu najlepszego sprzętu laserowego.

Usuwanie tatuaży w Olsztynie

Cechy lasera.

Wiązkę laserową do usuwania tatuaży stosują od XX wieku.


Pierwotnie był to laser CO2. Jednak jego użycie pozostawiło oparzenia termiczne na skórze, więc szybko zostało porzucone. Technologie ewoluowały i nadal się rozwijają, dziś do usuwania tatuaży używa się nowych urządzeń laserowych, które są bezpieczne dla skóry. Laser działa tylko na cząstki pigmentu, nie naruszając integralności skóry.

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób:

 • Wiązka jest skierowana na tatuaż w celu jego penetracji;
 • Po wniknięciu w skórę wiązka działa na cząsteczki pigmentu, rozrywa warstwę otaczającą pigment, umożliwiając następnie komórkom żernym pochłonięcie pigmentu i usunięcie tatuażu;
 • Resztki pigmentu są usuwane na zewnątrz przy pomocy układu limfatycznemu. Urządzenie ma funkcję ustawiania długości fali i głębokości jej penetracji. Dzięki temu wiązka skutecznie niszczy cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając skóry. Usuwanie tatuażu w Olsztynie odbywa się warstwa po warstwie. Dlatego całkowite usunięcie tatuażu zajmuje od dwóch do ośmiu sesji, w zależności od wielkości tatuażu, tuszu, jaki był użyty oraz czasu kiedy był robiony tatuaż.

Usuwanie tatuaży w Olsztynie
Usuwanie tatuaży w Olsztynie

Przeciwwskazania do dokonania zabiegu

Ze względu na specyfikę procedury zalecamy powstrzymanie się od wykonywania usunięcia laserowego w następujących przypadkach: 

 • Okres ciąży i laktacji; 
 • Obecność raka, epilepsji, cukrzycy; 
 • Predyspozycja do powstawania blizn; 
 • Uszkodzenie skóry; 
 • Łuszczyca; 
 • Świeże opalanie.Z usługi nie należy korzystać w okresie przyjmowania środków fotouczulających, gdyż zwiększają one wrażliwość skóry na światło ultrafioletowe.

VeAn: dlaczego my?

Usuwanie tatuażu w Vean Tattoo studio w Olsztynie — to gwarancja usunięcia dowolnego rodzaju, wielkości, koloru tatuażu niezależnie od wieku jego wykonania, jakości pigmentu oraz głębokości jego umieszczenia.


Po kilku zabiegach tatuaż zostanie całkowicie usunięty a Twoja skóra pozostanie zdrową i nieuszkodzoną. Wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem przeprowadzą zabieg i udzielą zaleceń dotyczących pielęgnacji po zabiegu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.